Założycielka

Nina Kaczmarek

dsc_1133resize

Założycielka PieknyUmysl.info i prezes portalu dla Kobiet przedsiębiorczych Kobietowo.pl .  Pomysłodawczyni i kreator największych bezpłatnych warsztatów dla Kobiet Arena Kobiet

Andragog w specjalności: Kształcenie Ustawiczne Dorosłych.
Specjalizuje się w szkoleniach kompetencji miękkich, zawodowych
i biznesowych oraz warsztatach otwartych.  Łączy wiedzę praktyczną i merytoryczną – pozyskaną z wielu szkoleń i kursów  w których sama uczestniczy.
Współpracuje z wieloma firmami
w zakresie doszkalania pracowników, jak i tworzenia szkoleń otwartych w ramach promocji firm. Posiada doświadczenie dydaktyczne także, w pracy z młodzieżą.
Współpracuje z firmami tj. ZWiK, Asseco, Shipservice, PKN ORLEN, CH Ster z zakresu tematyki: Komunikacja, Obsługa Klienta, Rozwiązywanie konfliktów, Radzenie sobie
z trudnym klientem.

Wykładowca m.in. w:

– Towarzystwie Wiedzy Powszechnej na kierunku: Trener Personalny, takich przedmiotów jak: Psychologia Sportu, Coaching motywacyjny.
– Uniwersytet Szczeciński, na kierunku Manager Sportu, takich przedmiotów jak: Zarządzanie, Marketing, Komunikacja, Współpraca z wymagającym kontrahentem.
– Zachodniopomorski Uniwersytet Techniczny, na kierunkach: Zarządzanie, Turystyka, Ekonomia, takich przedmiotów jak: Asertywność, jako kompetencje miękkie w poszukiwaniu pracy.

Jako Redaktor Naczelna tworzy i redaguje portal Kobietowo.pl, obejmując autorskim patronatem cykl felietonów „Biznesowy bon ton, czyli szumy na linii”
Szkoląc ludzi rozwija siebie i to jest jej podstawowe motto udanej współpracy.