Nina Kaczmarek

Nina Kaczmarek

dsc_1133resize

 

Założycielka PieknyUmysl.info- ogólnopolskiej  bazy, najlepszych trenerów i wykładowców z wszelkich dziedzin  oraz założycielka i współwłaścicielka Kobietowo.pl- portalu informacyjnego dla Kobiet przedsiębiorczych w województwie zachodniopomorskim.

Trenerka biznesu, Coach ICF, Diet Coach, wieloletnia trenerka fitness. Człowiek pasja. Ilość jej zainteresowań jest niewyczerpana.  Regularnie i nieustannie uczestniczy w warsztatach, kursach i szkoleniach pogłębiających jej wiedzę. Stąd pomysł na zrzeszenie najlepszych Trenerów i Coachów, specjalizujących się w określonych dziedzinach.  Tak, byś jako Klient mógł korzystać z zasobów najlepszych, spośród najlepszych.

Z powodzeniem prowadzi zorganizowane grupy wsparcia. Współpracuje z takimi firmami , jak: Towarzystwo Wiedzy Powszechnej, GOS Polska, ZCE Szczecin, ZWiK Szczecin, Projekt Żegluga Polska, Brainshop.pl, Oriflame, AVON i inne.

Sama o sobie:

„Lubię żyć tak, by czuć się dobrze ze sobą. Ważne dla mnie jest, jaki mam stosunek do drugiego człowieka, a swoją osobę kreuję przez porównanie siebie samej, do tej Niny z przedwczoraj”